فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

قاعده بازیناشر کتاب : نشر علم
نوع جلد: جلد سخت
قطع: رقعی
سال نشر: 1388
شمارگان: 2200
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 831
وزن(گرم): 1001
تاریخ ثبت: جمعه 22 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 14 آذر 1396
کد : 28241
تعداد بازدید: 345
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

125000 ریال
معرفی کتاب
راوی داستان – داور عدالت خواه، ۵۰ ساله – در اداره ای به نام ضایعات کار می کند. مرخصی ۴ روزه ای می گیرد تا با مکاشفه ای در گذشته و امروز «او» عامل پلیدی ها و سیاهی ها را بیابد و بکشد.


مولف
فیروز زنوزی جلالی
پدرش از زنوز تبریز به استان لرستان مهاجرت نمود و فیروز تحصیلات ابتدایی اش را در بروجرد آغاز کرد و با توجه به شغل پدرش که نظامی بود، سال 38 همراه خانواده به تهران آمد و دوره ی ابتدایی و دبیرستان را در آن جا به پایان رساند و لیسانس نظامی را از نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گرفت و در سال 1348 به استخدام نیروی دریایی درآمد و سال بعد به بوشهر منتقل گردید. اولین داستانش را بانام «یک لحظه بیش نیست»، سال 1350 در مجله ی فردوسی منتشر کرد؛ اما به دلیل ممانعتِ ارتش موقتّاً چیزی انتشار نداد. در سال 1354 برای …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!