فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

او همنشین فرشته ها بودویراستار: علی خاکبازان
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1390
شمارگان: 5000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 84
وزن(گرم): 140
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 2 تیر 1394
کد : 28449
تعداد بازدید: 188
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

12000 ریال
معرفی کتاب
کتاب «او همنشین فرشته ها بود» در بخش کتب دینی کتاب سال به عنوان اثر برگزیده انتخاب شد و این اثر از سوی انتشارات کودکان و نوجوانان در سال 1387 منتشر شد. این اثر از سری کتاب های اندیشه است که به گفته مؤلف 11 مجلد از آن به قلم وی نوشته شد که جوایز مختلفی در جشنواره های گوناگون کسب کرده است.
کتاب «او همنشین فرشته ها بود» به مفهوم شیطان می پردازد که از زوایای مختلف جزو موضوعاتی است که در کتب دینی به آن پرداخته شده است و نویسنده با قلم خویش سعی کرده به موضوع شیطان که به نوعی با اندیشه و مفاهیمی دینی مرتبط است، بپردازد. وی از سال 1359 با عضویت در هیئت تحریریه سروش فعالیت نوشتاری خویش را رسما آغاز کرد.ویراستارنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!