فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

انیس المجتهدین (فی علم الاصول) (دوره دو جلدی)ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
زبان کتاب: عربی
سال نشر: 1390
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 1148
وزن(گرم): 1902
تاریخ ثبت: چهارشنبه 27 خرداد 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 3 تیر 1394
کد : 28549
تعداد بازدید: 188
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

230000 ریال
207000 ریال
معرفی کتاب
مولی محمد مهدی نراقی (متوفای 1209 هـ . ) از عالمان برجسته شیعی است که عمر خود را با علم و تقوا و پرهیزکاری به سر آورد. وی آثار ماندگاری از خود بر جای گذاشت که یکی از آن ها اثر حاضر، انیس المجتهدین، در علم اصول فقه است. این کتاب که اینک در دو جلد و به همت مرکز احیای تراث اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با پژوهشی شایسته، سامان یافته است، مهم ترین موضوعات علم اصول را با دلایل محکم و به دور از تطویل، در پنج مبحث، کاویده است: مقدمات، ادلّه شرعیه، مشترکات کتاب و سنت، اجتهاد و تقلید، تعادل و ترجیح.


مولف
مهدی نراقی
حاج ملا محمد مهدی بن ابی ذر فاضل نراقی∗ (م ۱۲۰۹ ه.ق) معروف به «محقق نراقی» کنار فرزندش ملا احمد نراقی در نجف اشرف مدفون است. این دو به فاضلین نراقی معروف اند. او از مهادی اربعه است -ومهادی اربعه چهار نفری بودند که اسم همگی شان مهدی بود وجملگی از مراجع تقلید شیعه بودند و اسامی شان عبارت بود از سید مهدی بحرالعلوم .سید مهدی شهرستانی . سید مهدی خراسانی و ملا مهدی نراقی - که بیشتر دوران تحصیلش را در اصفهان گذراند. همچنین به نجف و کربلا رفت و در آنجا تحصیل کرد. او بعد از بازگشت به ایران در کاشان اقامت کرد و …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!