فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

تفسیر موضوعی قرآن کریم: آموزه هایی از فضائل و حقوق اهل بیت (ع) در قرآننوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1396
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 4
تعداد صفحات: 288
وزن(گرم): 368
تاریخ ثبت: شنبه 6 تیر 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 20 شهریور 1396
کد : 29194
تعداد بازدید: 721
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

150000 ریال
معرفی کتاب
خداوند در سطح ظاهر و باطن آیات فراوان از اهل بیت پیامبر اکرم (ص) ـ برخلاف اهل بیت سایر انبیا ـ با عناوین گوناگون یاد کرده است. در سطح ظاهر همانند عنوان «اهل البیت» (احزاب / 33)، «اهل الذکر» (نحل / 44؛ انبیا / 7)، «ذی القربی» (انفال / 42؛ حشر / 7)، «اولی الامر» (نساء / 59)، «اوتو العلم» (عنکبوت / 49)، «من عنده علم الکتاب» (رعد / 43)، «صادقین» (توبه / 119) «الذین اصطفینا من عبادنا» (فاطر / 33) و مانند این عناوین پر بها که دلالت بر شأنی از شئون اهل بیت دارد و جایگاه آنان را در سازمان دین نمایان می کند، ذکر کرده است.
این کتاب تعدادی از آیات در این زمینه را گزینش کرده و با دسته بندی آنها در دو قلمرو فضایل و حقوق اهل بیت کوشیده است مفاید آنها را با توجه به قراین درون متن و برون متن (مبتنی بر روایات فریقین) به صورت نظام مند و منسجم شرح دهد و به شبهات پاسخ گوید. از جمله فضایل اهل بیت، فضیلت تطهیر و همتایی با کتاب خدا و از جمله حقوق آنان، حق معرفت، ولایت، اطاعت، مودت و وراثت زمین است که در این کتاب مورد بررسی قرار گرفته است.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!