فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

تولد غنچه های پرپرنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 48
وزن(گرم): 135
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 13 مرداد 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 15 مرداد 1394
کد : 30427
تعداد بازدید: 67
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

33000 ریال
معرفی کتاب
امام جواد علیه السلام خردسال بودند که پدرشان حضرت رضا علیه السلام از مدینه به خراسان سفر کردند و دیگر باز نگشتند. حضرت رضا علیه السلام در این مدت بارها به فرزندشان نامه نوشتند. نوشتار پیش رو دارید، نمایی از زندگی امام جواد علیه السلام در قالب یک نامه خیالی می باشد که برای گروه سنی کودک و نوجوان نگاشته شده است. بی تردید، این نوشته از لطافت کلام معصومان بهره ندارد، ولی امید است از عنایت ایشان بهره داشته باشد.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!