فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

روش های آسیب زا در تربیت از منظر تربیت اسلامینوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1390
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 5
تعداد صفحات: 200
وزن(گرم): 324
تاریخ ثبت: دوشنبه 19 مرداد 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 21 مرداد 1394
کد : 30693
تعداد بازدید: 412
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

25000 ریال
معرفی کتاب
این کتاب به بررسی روش های آسیب زا در تربیت از منظر آیات و روایات می پردازد و سعی دارد به روش هایی اشاره کند که در گزاره های دینی به گونه ای مورد نهی مستقیم قرار گرفته اند.
بر این پایه در فصل اول تا هفتم به بررسی روش های نام گذاری نامناسب و القاب ناشایست، تبعیض و بی عدالتی تحمیل و احیای، تحقیر و اهانت، مرا و جدل (بگو مگو) تضاد در گفتار و رفتار و در نهایت تنبیه می پردازد در فصل هشتم کتاب تاثیر، به کارگیری این روش ها در شکل گیری خداپسندانه منفی در متربیان و فرزندان را بررسی می کند و در فصل پایانی از برخی عوامل به کارگیری این گونه روش های از سوی او و مربیان سخن می گوید.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!