فراخوانی فراخوانی ...

گوهرستان المیزان: زندگی توحیدی (سوره های یونس، هود، یوسف)

مولف : مدرسه دانشجویی قرآن و عترت (ع)

ناشر کتاب : قرآن و اهل بیت نبوت (ع)

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 88

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
65,000 58,500 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

در کتب تفسیر، کتاب تفسیر المیزان از درخشش ویژه ای برخوردار است و نام زیبای میزان، شایسته این کتاب وزین است. دریایی است که هرکس با هر سطحی از علم و دانش را می تواند بهره مند سازد. یکی از نقاط قوت این اثر وزین در این است که می توان از آن به روش های مختلفی استفاده کرد. یکی از این روش ها به دست آوردن گزاره های کلیدی برای زندگی است. گزاره هایی که هریک می تواند زندگی انسان را متحول کند و تأمل در آن غذای روحی غنی ای است که انسان را به حقایق غیب متصل می نماید.
مجموعه حاضر سعی دارد با انتخاب برخی از عبارت های تأمل برانگیز تفسیر المیزان که همگی برگرفته از کلام نورانی وحی است، فرصتی برای تفکر در کلیدواژه های زندگی و تدبر در غایت آن و ذکری عمیق در ارتباط با غیب و حقایق هستی و زندگی انسان فراهم سازد.
کتابچه حاضر در سه فصل به تفسیر سوره های یونس، هود، یوسف پرداخته است. این سوره ها مکی هستند و با حروف مقطعه الر آغاز می شوند. در ابتدای هر فصل و قبل از ورود، به نکات استخراج شده از تفسیر المیزان، شرحی پیرامون مباحث هر سوره مطرح می شود تا خواننده دید کلی نسبت به مضامین هر سوره نیز بیاید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط