فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دوازده گفتار: مجموعه بیانات آیت الله محمدرضا مهدوی کنینوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1391
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 264
وزن(گرم): 595
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 26 شهریور 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 29 شهریور 1394
کد : 32949
تعداد بازدید: 92
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

89000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر شامل مجموعه سخنرانی های «آیت الله مهدوی کنی» در پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) است. این اثر در برگیرنده مباحث زیر می باشد: نیت الهی، پشتوانه بقای کار؛ ویژگی یک دانشگاه اسلامی: داشتن جهان بینی الهی؛ ویژگی های یک استاد خوب و خدایی؛ ارزش علم، خلوص، عهد خدا با بنی آدم؛ آنچه مؤمن به آن نیاز دارد: توفیق الهی، واعظ درونی، پذیرش نصیحت و ویژگی های علوم انسانی اسلامی.

همچنین حقیقت و اعتبار علم، استفاده از فرصت ها، تعلیم و تعلم، صدقه جاریه، مراقبت از خود، خویشان و جامعه، ویژگی اجتهاد پویا: اجتهاد جواهری مطابق با زمان و مکان، تلفیق اسلام با موضوع علم، محتوا و هدف آن از دیگر مباحث این کتاب است.


مولف
محمدرضا مهدوی کنی
  آیت الله محمدرضا مهدوی کنی متولد ۱۳۱۰ در قریه کن (حومه تهران) است. وی دبیرکل فعلی جامعه روحانیت مبارز تهران و رییس دانشگاه امام صادق می باشد. وی که وزیر کشور در کابینه محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر پس از ترور آنان عهده دار تشکیل دولت موقت و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری شد. مهدوی کنی به عنوان یکی از شاگردان قدیمی حضرت امام (ره) دارای پیشینه مبارزاتی ارزشمندی هستند: مبارزه، زندان، شکنجه، تبعید، تهدید را بسیار چشیده و کشیده و شنیده اند. ایشان پس از پیروزی انقلاب اسلامی با ساماندهی کمیته های …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!