فراخوانی فراخوانی ...

روایت هایی از فلسفه تعلیم و تربیت: یادداشت هایی از دانش آموختگان و دانشجویان فلسفه تعلیم و تربیت، به ضمیمه مصاحبه با دکتر خسرو باقری

548 بازدید

مولف : شاخه دانشجویی انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران

ناشر کتاب : کتاب فردا

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : شاخه دانشجویی انجمن فلسفه تعلیم و تربیت ایران

ناشر کتاب : کتاب فردا

وزن(گرم) : 216

شابک : 978-600-6375-34-2

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1394

شمارگان : 1100

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 189

تاریخ ثبت : شنبه 28 شهریور 1394

تاریخ ویرایش : پنج‌شنبه 10 اسفند 1396

کد : 33096

80,000 ریال 72,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
بسیاری از استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی، به ویژه دانشجویان دکتری، این تجربه را دارند که علاقه مندانی از ماهیت یک رشته تخصصی پرس و جو می کنند و به تناسب مخاطب پاسخ هایی نیز مطرح می شود. این پاسخ ها گاه علاقه مندان به ادامه تحصیل یا مطالعه در آن زمینه را قانع و گاه سردرگمیشان را بیشتر می کند! در رشته فلسفه تعلیم و تربیت چنین موقعیتی امکان وقوع بیشتری دارد، زیرا با توجه به اینکه دوره کارشناسی برای این رشته وجود ندارد، سابقه ذهنی بسیاری از مخاطبین در مقایسه با دیگر حوزه های مطالعاتی و پژوهشی علوم تربیتی کمتر است و میزان ابهام آن ها افزون تر خواهد بود.
مجموعه حاضر بر آن است تا با هدف «معرفی رشته فلسفه تعلیم و تربیت و ماهیت آن» و محور قرار دادن «تجربه زیسته و فهم شخصی» جمعی از اساتید و دانشجویان فلسفه تعلیم و تربیت (با گرایش ها و علایق پژوهشی مختلف) گامی در این مسیر بردارد.
محصولات مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر