فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

لوکاچ و هیدگر؛ به سوی فلسفه ای جدیدناشر کتاب : حکمت
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1391
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 176
وزن(گرم): 237
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 7 مهر 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 7 بهمن 1394
کد : 33676
تعداد بازدید: 92
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
72000 ریال
معرفی کتاب
متن اثر اصلی به زبان فرانسه است. کتاب حاضر از متن ترجمه انگلیسی ویلیام کیو بولهاور تحت عنوان " Lukacs and Heidegger: towards a new philosophy " به فارسی برگردانده شده است.
گلدمن در این کتاب از وفاق و آشتی دو فیلسوفی سخن می گوید که آرایی متفاوت و متعارض با یکدیگر دارند.او می کوشد اشتراکات فکری لوکاچ و هیدگر را در برخی جنبه های مهم نشان دهد. اما آشتی دادن یک مارکسیست دو آتشه مثل لوکاچ با هایدگر که مارکسیسم و نازیسم و آمریکائیسم هر سه را از یک سنخ می دانست یعنی کاری که گلدمن در کتاب حاضر کرده است چگونه ممکن می گردد ؟ صرفا با مطالعه ی کتاب و تامل در مطالب آن است که می توان پاسخ این پرسش را گرفت و در این باره داوری کرد.
ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!