فراخوانی فراخوانی ...

انقلاب سبز

محیط زیست ما

89 بازدید

مولف : جمعی از نویسندگان

مترجم : باران بیدار

ناشر کتاب : حکمت سینا

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : جمعی از نویسندگان

مترجم : باران بیدار

ناشر کتاب : حکمت سینا

وزن(گرم) : 96

شابک : 978-600-5492-13-2

نوع جلد : جلد سخت

قطع : رحلی

سال نشر : 1389

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 46

تاریخ ثبت : پنج‌شنبه 16 مهر 1394

تاریخ ویرایش : یکشنبه 19 مهر 1394

کد : 34088

45,000 ریال 40,500 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
لزومی ندارد که جنگل ها برای همیشه از بین بروند. راه هایی هست که می توان درختان را حفظ کرد تا تعادل بوم شناختی را دوباره در جهان برقرار نمود. احیای جنگل و جنگل کاری، دو راه برای حفاظت از جنگل ها و کاشت جنگل های جدید است. نجات درختان و محافظت از آنها تضمین کنندة محیط زیستی بهتر و سالم تر است که مردم می توانند در آن زندگی کنند. نگارندگان در جلد نخست از مجموعة محیط زیست ما، خواننده را با موضوع حفاظت از محیط زیست و جنگل ها آشنا می کنند. از جمله موضوع های مطرح شده می توان به مواردی مانند جنگل زدایی، سوخت های زیستی، برتری های ارگانیک، بازیافت، خودروهای هیبریدی، و جنگل کاری و احیای جنگل اشاره کرد. عکس ها، نمودارها و تصاویر جذاب کتاب، مفاهیم را به وضوح بازگو می کنند و بخش «فعال زیست محیطی جوان»، به مخاطبان می گوید چه کارهایی می توانند انجام دهد تا در این زمینه تاثیرگذار باشند.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر