فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سر دلبران: خاطرات عرفانی حضرت آیت الله مبشر کاشانیگردآورنده کتاب: وحید مبشر کاشانی
نوع جلد: جلد سخت
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 333
وزن(گرم): 539
تاریخ ثبت: یکشنبه 26 مهر 1394
تاریخ ویرایش: شنبه 24 بهمن 1394
کد : 34462
تعداد بازدید: 608
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

200000 ریال
180000 ریال
معرفی کتاب
چندین سال بود که جمعی از علاقه مندان به حضرت آیت الله مبشر کاشانی، بر جمع آوری و نشر خاطرات عرفانی معظم له اصرار داشتند. هرچند برخی از این خاطرات در بعضی از کتاب ها نقل شده بود، ولی اشتباهات سهوی که در نقل خاطرات رخ داده بود، مؤلف را بر آن داشت تا دست به جمع آوری خاطرات معظم له بنماید.

در کتاب حاضر پس از بیان زندگی نامه حضرت آیت الله مبشر کاشانی، اجمالی از مقدمات و مبانی عرفان منطبق با عرفان ناب محمدی بیان شده تا درآمدی بر نقل خاطرات باشد. با توجه به این که حضرات آیات بهاءالدینی(ره)، کشمیری (ره) و عارف زاهد مرحوم حاج آقافخر تهرانی (ره)، عمده اساتیدی بودند که حضرت آیت الله مبشر، طی سال ها از آنان در اخلاق و عرفان کسب فیض نموده اند، لذا خاطرات ایشان در سه فصل با نام هر یک از آن بزرگواران به صورت مجزا آورده شده است.


گردآورنده کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!