فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فرمان یازدهم: رماننوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 248
وزن(گرم): 270
تاریخ ثبت: چهارشنبه 6 آبان 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 6 آبان 1394
کد : 34895
تعداد بازدید: 534
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

115000 ریال
معرفی کتاب
جشنواره داستان نویسی اشراق، ویژه طلاب سراسر کشور، یکم خرداد برگزیدگانش را شناخت و در بخش رمان، پس از علی غبیشاوی که با «بی مترسک» عنوان نخست را به خود اختصاص داد، زهره عارفی به پاس نوشتن رمان «فرمان یازدهم» عنوان دوم را به خود اختصاص داد.
همانطور که می توان از اسم رمان حدس زد، داستان با ماجرای موسی کلیم الله (ع) و قومش در ارتباط است. البته در این اثر به نوعی آیات شریفه ای از قرآن کریم که در باب دو لوحی که 10 فرمان روی آن ها حک شده بود، با روایت تورات از این ماجرا و گوساله ای که سامری در زمان غیب حضرت موسی (ع) برای بنی اسرائیل ساخت، مقایسه شده است.
نویسنده درباره روند نگارش این رمان گفته است:
«من سال 1387 نگارش «فرمان یازدهم» را آغاز کردم و یک سال بعد آن را به پایان رساندم اما وسواس زیادی روی کارم داشتم و حدود 50 بار این رمان را بازنویسی کردم و 15 نفر هم آن را خواندند و درباره اش نظر دادند. برخی گفتتند «فرمان یازدهم» دربرگیرنده مسائل تاریخی متعددی است وشاید این بافت به داستان لطمه بزند. عده ای هم نظرات دیگری داشتند و مجموعه این اظهار نظرها را در 50 بازنویسی این کتاب لحاظ کردم.»

نظرات
امید:
1395/11/14
تازه پنجاه بار بازنویسی شده این از آب در اومده؟!


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!