فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

هویت فلسفه اسلامینوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
شمارگان: 300
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 256
وزن(گرم): 344
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 19 آبان 1394
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 26 آبان 1394
کد : 35578
تعداد بازدید: 108
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

120000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، پژوهشی است درباره فلسفه دین و نسخ‏ شناسی جریانهای فلسفی و مکتبهای فلسفی اسلامی. اثر حاضر، مجموعه مقاله‏هایی است در گستره فلسفه اسلامی که در دو بخش فلسفه و دین (فلسفه دینی و دین فلسفی) و جریانها و مکتبهای فلسفی اسلامی تدوین شده است. وی مباحثی چون هویت فلسفه اسلامی، امام علی پایه ‏گذار حکمت الاهی در اسلام، تطبیق نظام های فلسفی سینوی، رشدی و صدرایی، گرایشهای غیر اصالت وجودی پس از صدر المتألهین، وحدت وجود و نقد مکتب تفکیک را مورد بحث و بررسی قرار داده است. وی آنگاه به بررسی مبانی و تطبیق ارکان دو مکتب عمده فلسفه اسلامی (مشاء، حکمت متعالیه) پرداخته است. سپس نوبت به بررسی نقد گرایش های غیر اصالت وجودی پس از صدرا و نقد استدلال حکیمانی چون فیاض لاهیجی و اَحسایی و چند تن دیگر می‏رسد. سرفصلهای کتاب عبارت‏اند از: هویت فلسفه اسلامی، امام علی پایه‏ گذار حکمت الاهی، الاهیات و خداشناسی نهج البلاغه، مقایسه تطبیقی مبانی نظام های فلسفی.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!