فراخوانی فراخوانی ...

گسترش تفکر وهابیت در پاکستان و راهکار های جلوگیری از آن

مولف : کاظم رضا ملک

ناشر کتاب : مرکز بین المللی ترجمه و نشر المصطفی (ص)

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 160

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
90,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

پاکستان که یکی از کشورهای مهم و پرجمعیت مسلمان در جنوب آسیاست، سال هاست که با معضل افراطی گری و نفوذ وهابیت از طریق فرهنگی و سیاسی دست به گریبان است. در سه دهه اخیر به دلیل گسترش وهابیت تحت شرایط خاص منطقه ای و دخالت بعضی کشورهای خارجی در این کشور و همچنین آسیب هایی که از این ناحیه به سرمایه های انسانی، اجتماعی و اعتبار بین المللی این کشور وارد شده، وجه تکثرپذیری و همزیستی مسالمت آمیز پاکستانی ها خدشه دار شده است؛ اما اکثریت قاطع شهروندان و مجموعه نظام سیاسی کشور همچنان خواهان وحدت، انسجام، برادری و همزیستی احترام آمیز همه جریان ها و گروه های اجتماعی و اعتقادی هستند.
در گردآوری اطلاعات این کتاب ، از روش های میدانی، کتابخانه ای و همچنین از منابع اینترنتی بهره گرفته شده و نتیجه کار در قالب 5فصل با عنوان های زیر تدوین گردیده است:
کلیات - ورود و گسترش وهابیت در پاکستان - عوامل داخلی گسترش وهابیت در پاکستان - عوامل خارجی برای گسترش وهابیت در پاکستان - راهکارها
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط