فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

محتشم نامه: گزیده ی ترکیب بندهای عاشورایی در استقبال محتشم کاشانیویراستار: حمید گروگان
تحقیق و تنظیم کتاب: مهدی امین فروغی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 548
وزن(گرم): 819
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 3 آذر 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 1 اسفند 1395
کد : 36228
تعداد بازدید: 173
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

430000 ریال
معرفی کتاب
محتشم کاشانی با ترکیب بند ارجمند خود روحی تازه در کالبد مرثیه سرایی دمید و جوششی در دل ها پدید آورد. او به مرثیه سرایی در ادب فارسی اعتبار بخشید و تاثیری شگرف از خود برجای گذاشت.

از بدو سرایش این ترکیب بند بسیاری از بهترین شاعران پارسی گوی به استقبال محتشم رفته و آثاری تابناک پدید آوردند و چنین شد که سنگ بنای او در ادب پارسی معموره ای شگف سر بر کشید.

از آنجا که چهارده قرن از شهادت امام حسین (ع) می گذرد از همان ابتدا تا به امروز شاعران بسیاری در این سوگ عظیم شعر سروده اند که پس از محتشم کاشانی شاعرانی در استقبال از ترکیب بند مشهور او برای این سوگ در قالب ترکیب بند شعر سروده اند.

در این مجموعه 547 صفحه ای اشعاری از وحشی بافقی، حزین لاهیجی، وصال شیرازی، وقار شیرازی، نیّر تبریزی، طرب شیرازی، صغیر اصفهانی، امیری فیروزکوهی، مشفق کاشانی سیدعلی موسوی گرمارودی، بهاءالدین خرمشاهی و ... آورده شده است.


ویراستار

تحقیق و تنظیم کتابنظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!