فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

سخن راهبر با راهرو


مجموعه بیانات سرکار خانم قدسیه سرخه ای (مهدوی کنی)

نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1388
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 98
وزن(گرم): 153
تاریخ ثبت: پنج‌شنبه 12 آذر 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 30 آذر 1394
کد : 37078
تعداد بازدید: 64
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

24000 ریال
معرفی کتاب
نوشتار حاضر مجموعه سخنرانی هایی است که در نشست ها و مناسبت های مختلف واحد خواهران دانشگاه امام صادق به عنوان توصیه های اخلاقی - اجتماعی ایراد شده است. به دلیل تبدیل این گفتارها به نوشتار، مقداری از آنها حذف و برخی مطالب به آنها افزوده شده است که بدین لحاظ، با اصل سخنرانی تفاوت هایی دارد.
عنوان هر گفتار با توجه به محتوا، توسط سرکار خانم معصومه حاجی عموشا تدوین شده و آیات و روایات به تناسب موقعیت ها جایگزین گردیده است. ویرایش ادبی مطالب نیز بر عهده سرکار خانم لیلا خسروی بوده است.

کتاب مشتمل بر 17 سخنرانی است. برخی از مطالب عنوان شده در کتاب عبارت است از:
امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای الهی - ضرورت علم آموزی و تفقه در دین - صفات عبادالرحمن بر مبنای آیات مبارک قرآن کریم - صراط مستقیم و ویژگی های آن - اوصاف و ویژگی های ناصح موفق - علم الهی ، چراغ هدایت و منبع نورانیت قلب است و ...

محصولات مرتبط

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!