فراخوانی فراخوانی ...

آغاز و انجام هستی و راهبری انسان: رویکردی نوین در طرح مباحث اعتقادی

مولف : سید محمدرضا دربندی

ویراستار : ابراهیم حقیقی

ناشر کتاب : دفتر نشر فرهنگ اسلامی

سال نشر : 1397

تعداد صفحات : 287

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
330,000 313,500 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«انسان از همان آغاز که پای بر زمین نهاد، با پرسش هایی چون از کجا آمده ام؟ برای چه آمده ام؟ به کجا خواهم رفت؟ آیا این جهان خالقی دارد؟ و امثال این پرسش ها، روبرو بوده است؛ پرسش هایی که همواره به دغدغه اصلی بشر تبدیل شده اند. به قول هایدگر: انسان، حیوان ناطق نیست، بلکه انسان پرسشگر است. گویا، روح سرگشته او از جایی آمده است که هوس بازگشت را همواره زنده نگه می دارد».

دربندی با طرح این موضوع که جوان سرگشته امروز، در این تکاپو برای پیدا کردن جوابِ پرسش های بنیادین، جستجو می کند وآن گاه، یا پاسخ اصیل را می یابد و یا این که پای در راه سرگشتگی فلسفی، پوچ گرایی و معضلات فراگیر اجتماعی، همچون خودکشی، اعتیاد، سرخوردگی، افسردگی و گرایش به عرفان های کاذب، می نهد، پیشنهاد می دهد که قبل از مواجه شدن با این سونامی فکری، بهتر است جوانان، یک دوره مسایل اعتقادی خود را مرور کرده و به رفع اشکالات فکری خود بپردازند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط