فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

آغاز و انجام هستی و راهبری انسان: رویکردی نوین در طرح مباحث اعتقادینوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 287
وزن(گرم): 451
تاریخ ثبت: جمعه 4 دی 1394
تاریخ ویرایش: شنبه 7 اسفند 1395
کد : 38047
تعداد بازدید: 154
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

155000 ریال
معرفی کتاب
«انسان از همان آغاز که پای بر زمین نهاد، با پرسش هایی چون از کجا آمده ام؟ برای چه آمده ام؟ به کجا خواهم رفت؟ آیا این جهان خالقی دارد؟ و امثال این پرسش ها، روبرو بوده است؛ پرسش هایی که همواره به دغدغه اصلی بشر تبدیل شده اند. به قول هایدگر: انسان، حیوان ناطق نیست، بلکه انسان پرسشگر است. گویا، روح سرگشته او از جایی آمده است که هوس بازگشت را همواره زنده نگه می دارد».

دربندی با طرح این موضوع که جوان سرگشته امروز، در این تکاپو برای پیدا کردن جوابِ پرسش های بنیادین، جستجو می کند وآن گاه، یا پاسخ اصیل را می یابد و یا این که پای در راه سرگشتگی فلسفی، پوچ گرایی و معضلات فراگیر اجتماعی، همچون خودکشی، اعتیاد، سرخوردگی، افسردگی و گرایش به عرفان های کاذب، می نهد، پیشنهاد می دهد که قبل از مواجه شدن با این سونامی فکری، بهتر است جوانان، یک دوره مسایل اعتقادی خود را مرور کرده و به رفع اشکالات فکری خود بپردازند.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!