فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ملاصدرا: زندگی، شخصیت و مکتب صدرالمتألهین (حکیم صدرالدین محمد شیرازی) (دوره دو جلدی)نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 912
وزن(گرم): 1485
تاریخ ثبت: یکشنبه 6 دی 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 16 خرداد 1395
کد : 38118
تعداد بازدید: 132
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

408000 ریال
معرفی کتاب
صدرالدین محمد بن ابراهیم شیرازی فیلسوف، عارف و مفسر شیعی متولد ۹۷۹ق در شیراز است. وی به ملاصدرا، صدرالحکما، صدر المتألهین معروف است. او حکمت متعالیه را به عنوان سومین مکتب مهم فلسفی در جهان اسلام پس از فلسفه مشاء و حکمت اشراق بنا نهاد. الحکمة المتعالیة فی الاسفار الاربعة العقلیه مهم ترین کتاب وی است که به تبیین حکمت متعالیه می پردازد. پس از او سنت عقلانی شیعه تحت تأثیر آموزه های وی قرار گرفت و فیلسوفان شیعه به شرح او پرداختند.

صدرالدین شیرازی، زندگی خود را در شیراز، اصفهان و قم بسر برد. آثار فراوانی را نگاشت. تفسیر قرآن و شرح اصول کافی در کنار کتاب های فراوان فلسفی از جمله آثار اوست.
این کتاب به زندگی، شخصیت و مکتب ایشان اختصاص دارد.


مولف
سید محمد خامنه ای
آیت الله سید محمد خامنه ای (متولد ۳ دی ۱۳۱۴ در مشهد) رئیس بنیاد ایران شناسی و بنیاد حکمت اسلامی صدرا است. او برادر بزرگتر آیت الله العظمی سید علی خامنه ای، رهبر معظم ایران و پسر آیت الله سید جواد خامنه ای است. دکتر محمود احمدی نژاد در ۱۷ تیرماه سال ۹۲ طی حکمی وی را به ریاست بنیاد ایران شناسی منصوب کرد. وی در زمان انقلاب در مدرسه نهضت آزادی کمال و کارآموز درس می داد. در بنیاد حکمت اسلامی صدرا که توسط خود وی تاسیس شده است مجله تخصصی فلسفه را به اسم «خردنامه صدرا» منتشر کرد و در حال حاضر علاوه بر آن …

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!