loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خرسی که می خواست قصه بگوید

ناشر امیرکبیر

نویسنده فیلیپ سی استید

مترجم ساناز حکمت شعار

تصویرگر ارین سی استید

سال نشر : 1398

تعداد صفحات : 36

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 38188 10003022
احتمال تاخیر در تهیه
17,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

این کتاب تصویری زیبا کودک را با خواب زمستانی جانوران و کوچ پرندگان در زمستان آشنا می کند. در متن کتاب، نام هر جانور به رنگ آن جانور نوشته شده است، کلمه ی خرس با رنگ قهوه ای، قورباغه با رنگ سبز که کودکان را با رنگ هر یک آشنا می کند. مفاهیمی مانند دوستی و کمک به دیگران را نیز می توان به کمک این داستان به کودکان یادآوری کرد.

خرس دلش می خواهد برای دوستانش قصه بگوید. اما به زودی زمستان از راه خواهد رسید و دوستانش باید خود را برای زمستان آماده کنند و وقتی برای شنیدن قصه ی خرس ندارند. موش برای زمستان دانه جمع می کند، اردک خودش را برای پرواز به جنوب آماده می کند، قورباغه به دنبال جای گرمی برای خواب در زمستان می گردد. خرس به دوستانش کمک می کند تا برای زمستان آماده شوند. با آمدن بهار زمان آن است که خرس قصه اش را برای دوستانش بگوید.

زمستان کم کم از راه می رسید و خرس احساس خواب آلودگی می کرد، ولی قبل از هر چیز، خرس دلش می خواست قصه ای بگوید. خرس در حالیکه خمیازه می کشید از موش پرسید: دوست داری یک قصه بشنوی؟ موش گفت: متأسفم خرس، زمستان کم کم از راه می رسد و من باید یک عالمه دانه جمع کنم. خرس هم خوابش می آمد اما دلش میخواست قبل از خواب زمستانی، قصه ای بگوید...
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما