فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کتاب تنهایی


دفتر دوم

نوع جلد: جلد نرم
قطع: جیبی
سال نشر: 1394
چاپ جاری: 1
وزن(گرم): 100
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: دوشنبه 30 فروردین 1395
کد : 38280
تعداد بازدید: 184
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

ناموجود

معرفی کتاب
مولف در مقدمه دومین دفتر «کتاب تنهایی» با تکیه به ندای«ای فرزند آدم» می نویسد: «ای فرزند آدم » سرآغاز بسیاری از احادیث قدسی است که لطیف ترین و زیباترین مضامین معنوی را خطاب به انسان بیان کرده اند. سخنانی که پرودگار بزرگ با مخلوق سرگشته خویش گفته است و همه کتاب های آسمانی از قرآن کریم تا تورات و انجیل از آنها آکنده اند. بجر اسفار عهد قدیم (عتیق) و نیز عهد جدید حتی در کتاب های سایر پیامبران آیاتی چنین فراوان است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در دومین دفتر از «کتاب تنهایی» نیز سعی شده است تا چون دفتر نخست مجموعه ای از آیات و احادیث گلچین شود و پس از بازنویسی به زبان بسیار ساده و روان در اختیار مخاطب عام قرار گیرد، منابع مورد استفاده خود را اینگونه معرفی می کند: «در این مجموعه دو منبع مورد استفاده مستقیم قرار گرفته اند؛ یک: الجواهر السنیه فی الاحادیث القدسیه از «شیخ حر عاملی» و دوم: اربعون سوره منتخبه من التوراه المرویه عن امیرالمومنین (ع)». شایان ذکر است برخی متن های کتاب را «فریبا بروفر» تصویرگری کرده است.

گزیده کتاب
آنچه پیش رو دارید، کتاب کوچکی است برای لحظه های تنهایی؛ فرقی نمی کند که مسلمان باشید یا مسیحی؛ یهودی باشید یا زرتشتی. همین که فرزندی از فرزندان آدم باشید، کافی است تا در آرام ترین خلوت های تنهایی، گوش به حرفهای خدای مهربان بسپارید.


مولف
محمدرضا زائری
محمد رضا زائری تولد : کرمان- خرداد 1349 تحصیلات دانشگاهی : کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی ، مدرسه عالی شهید مطهری 1373 کارشناسی ارشد فلسفه و حکمت اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی عنوان پایان نامه : رویکردهای فلسفی علامه طباطبایی در تفسیر المیزان 1385 کارشناسی ارشد روابط اسلام و مسیحیت ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان پایان نامه : تصویر اسلام در آثار ادبای مسیحی معاصر لبنان ( مطالعه موردی ) 1388 آغاز دکتری در علوم ادیان ، دانشگاه قدیس یوسف بیروت عنوان رساله : تلویزیونهای ماهواره ای دینی اسلامی …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!