فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

بر آستان جانان (گفتگوی صمیمی با خداوند بی همتا)نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 56
وزن(گرم): 100
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 13 اسفند 1394
کد : 38284
تعداد بازدید: 53
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

35000 ریال
معرفی کتاب
«رسالت آخرین رسول الهی، حضرت محمد مصطفی (ص) جهانی بود و قرآن کریم برای همه جهانیان در همه زمان ها نازل شده است به همین جهت بنا بر گفته بزرگان اهل معرفت: قرآن را چنان بخوانید که گویی هم اینک بر شما نازل شده است.»

کتاب حاضر که برگزیده ای از قرآن کریم است، با این نگرش که خداوند تک تک ما را مخاطب خویش قرار داده به رشته تحریر درآمده است. این اثر برگرفته از چهار ترجمه فارسی قرآن کریم به صورت مقایسه ای و در برخی موارد تلفیقی است: ترجمه حضرت آیت الله مکارم شیرازی، ترجمه حجت الاسلام والمسلمین حاج حسین انصاریان، ترجمه استاد محمد مهدی فولادوند و ترجمه ابوالفضل بهرام پور.

گزیده کتاب
«و من نسبت به تو نا آگاه و بی خبر بودم. باب آشنایی را تو بر من گشودی و با من هم سخن شدی و آنچه را نمی دانستم به من آموختی و به من گقتی: هرگاه بندگانم درباره من از تو پرسش کنند بگو: بی گمان من نزدیکم و دعای دعا کننده را که مرا خواند اجابت کنم. پس باید آنان نیز دعوت بپذیرند و به من ایمان آورند. باشد که راه راست یابند. اینچنین آتش شوق در جانم زبانه کشید و دفتر عشق گشوده شد.»

همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی و من نسبت به تو، ناآگاه و بی­خبر بودم. باب آشنایی را تو بر من گشودی و با من هم سخن شدی و آنچه را نمی­دانستم به من آموختی و به من گفتی: «هر گاه بندگانم درباره من از تو پرسش کنند بگو: بی­گمان من نزدیکم و دعای دعاکننده را که مرا خواند اجابت کنم. پس باید آنان نیز دعوت مرا بپذیرند و به من ایمان آورند. باشد که راه راست یابند.» و اینچنین آتش شوق در جانم زبانه کشید و دفتر عشق گشوده شد.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!