فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

کودک از نظر وراثت و تربیت (دوره دو جلدی)


گفتار فلسفی

نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1394
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 15
تعداد صفحات: 980
وزن(گرم): 1430
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 دی 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 1 اسفند 1395
کد : 38293
تعداد بازدید: 139
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

400000 ریال
معرفی کتاب
عواملی که در تربیت صحیح کودک مؤثرند را می توان در سه دوره بیان نمود:
1.دوران قبل از ازدواج پدر و مادر کودک؛
2.انعقاد نطفه و عالم رحم؛
3.تولد و دوران بچگی.
کتاب حاضر به هرسه بخش، از دیدگاه اسلام و روان شناسان پرداخته است. موضوعاتی چون گناه و نقش آن در انعقاد نطفه، سعادت و شقاوت در رحم مادر، سهم مادر در ساختمان فرزند، قضا و قدر و معنای تعیین سرنوشت و نقش انبیاء در تغییر صفات موروثی، چگونگی هدایت و تربیت انسان، عقل و تربیت، تغذیه جسم و جان، نقش خانواده و تربیت و ... تشکیل دهنده مطالب مفید این کتاب می باشند.

گزیده کتاب
تربیت کودک که موضوع بحث این کتاب است از مسایل مهم و مورد توجه دانشمندان جهان می­ باشد و درباره آن کتاب­های بیشماری نوشته­ اند. اسلام نیز به این امر توجه کامل داشته و در قرآن کریم و احادیث، پیرامون آموزش و تربیت کودکان تعالیم بسیاری به مسلمین داده شده است.


مولف
محمدتقی فلسفی
محمد تقی فلسفی (۱۲۸۶-۱۳۷۷) واعظ مشهور بود. در دهم سال ۱۳۲۶ قمری برابر با ۲۴ فروردین ۱۲۸۷ در تهران متولد شد. پدر او آیت الله حاج شیخ محمدرضا تنکابنی (متولد ۱۲۸۲ هجری قمری)، فرزند شیخ محمد واعظ تنکابنی، از علمای برجستهٔ تهران بود. مادر وی طوبی خانم فرزند آقا ابوالحسن تاجر اصفهانی بود. دوران کودکی وی عمدتا در منزل و تحت نظارت مستقیم پدرش سپری گردید. در ابتدای هفت سالگی به دبستان توفیق رفت و تحت مراقبت شیخ محمدرضا توفیق به فراگیری خواندن و نوشتن و مقدمات صرف و نحو و علوم دینی پرداخت. صرف و نحو را به …





نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!