فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

وحدت و همگرایی از منظر حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مدله ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامیناشر کتاب : امیرکبیر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1393
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 80
وزن(گرم): 100
شابک:
‏‫‬‭978-964-00-1561-2‬
تاریخ ثبت: یکشنبه 27 دی 1394
تاریخ ویرایش: یکشنبه 12 آذر 1396
کد : 39400
تعداد بازدید: 247
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

40000 ریال
معرفی کتاب
بیش از یک قرن است که علمای پیشتاز نهضت اسلامی در عصر جدید، ضرورت وحدت بین صفوف مسلمین در جهان اسلام و در مقابل تجاوزات و دسیسه های تفرقه افکنانه و سلطه جویی های استکبار جهانی را درک کرده و منادی آن در میان ملل اسلامی بوده اند.
موضوع "وحدت اسلامی" و پیگیری تحقق آن، از همان ابتدای نهضت و زمینه سازی برای وقوع و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و بنابر سنّت ائمه ی اهل بیت (علیهم السّلام) مورد تاکید و توجه ویژه قرار گرفت و پس از پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی نیز به عنوان یکی از ارکان سیاست تحکیم وحدت ملّی و وحدت بین ملل اسلامی و مقابله با سلطه جویی استکبار جهانی، در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلّی نظام اسلامی و قوانین موضوعه تثبیت شد و ضرورت پیگیری و زمینه سازی تحقق آن نیز در بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، هر ساله و به مناسبتهای مختلف تبیین و گوشزد شده و در این امر نهاد سازی نیز صورت گرفته است.

کتاب "وحدت و همگرایی" ثمره ی تلاشی است برای گردآوری و تنظیم گزیده ی نظرات رهبر معظّم انقلاب اسلامی درباره ی "وحدت اسلامی" که در شش فصل ارایه شده است.

گزیده کتاب
حرف ما در هفته ی وحدت و به عنوان پیام وحدت این است که مسلمانان بیایند با هم متحد بشوند و با یکدیگر دشمنی نکنند. محور هم کتاب خدا و سنت نبی اکرم(ص) و شریعت اسلامی باشد. این حرف، حرف بدی نیست. این حرف، حرفی است که هر عاقل بی غرض و منصفی، آن را قبول خواهد کرد.

محصولات مرتبط


ناشر کتاب

اخبار کتاب
بسته پیشنهادی هفته وحدت : بسته پیشنهادی با معرفی 8 کتاب به مناسبت ولادت پیامبر اکرم (ص) حول محور جهان اسلام و وحدت اسلامی ارائه شد.
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!