فراخوانی فراخوانی ...

وحدت و همگرایی از منظر حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مدله ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی

330 بازدید

مولف : علیرضا برازش

ناشر کتاب : امیرکبیر

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : علیرضا برازش

ناشر کتاب : امیرکبیر

وزن(گرم) : 100

شابک : ‏‫‬‭978-964-00-1561-2‬

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رقعی (21*14)

سال نشر : 1393

چاپ جاری : 2

تعداد صفحات : 80

تاریخ ثبت : یکشنبه 27 دی 1394

تاریخ ویرایش : دوشنبه 11 دی 1396

کد : 39400

40,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
بیش از یک قرن است که علمای پیشتاز نهضت اسلامی در عصر جدید، ضرورت وحدت بین صفوف مسلمین در جهان اسلام و در مقابل تجاوزات و دسیسه های تفرقه افکنانه و سلطه جویی های استکبار جهانی را درک کرده و منادی آن در میان ملل اسلامی بوده اند.
موضوع "وحدت اسلامی" و پیگیری تحقق آن، از همان ابتدای نهضت و زمینه سازی برای وقوع و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و بنابر سنّت ائمه ی اهل بیت (علیهم السّلام) مورد تاکید و توجه ویژه قرار گرفت و پس از پیروزی انقلاب و استقرار نظام اسلامی نیز به عنوان یکی از ارکان سیاست تحکیم وحدت ملّی و وحدت بین ملل اسلامی و مقابله با سلطه جویی استکبار جهانی، در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و سیاست های کلّی نظام اسلامی و قوانین موضوعه تثبیت شد و ضرورت پیگیری و زمینه سازی تحقق آن نیز در بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، هر ساله و به مناسبتهای مختلف تبیین و گوشزد شده و در این امر نهاد سازی نیز صورت گرفته است.

کتاب "وحدت و همگرایی" ثمره ی تلاشی است برای گردآوری و تنظیم گزیده ی نظرات رهبر معظّم انقلاب اسلامی درباره ی "وحدت اسلامی" که در شش فصل ارایه شده است.
گزیده کتاب
حرف ما در هفته ی وحدت و به عنوان پیام وحدت این است که مسلمانان بیایند با هم متحد بشوند و با یکدیگر دشمنی نکنند. محور هم کتاب خدا و سنت نبی اکرم(ص) و شریعت اسلامی باشد. این حرف، حرف بدی نیست. این حرف، حرفی است که هر عاقل بی غرض و منصفی، آن را قبول خواهد کرد.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط
اخبار مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر