فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دریا، طوفان، تلاطم: پنجره ای به آفاق شخصیت شگفت امام حسن مجتبی علیه السلامناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1387
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 4
تعداد صفحات: 135
وزن(گرم): 201
تاریخ ثبت: شنبه 13 مهر 1387
تاریخ ویرایش: شنبه 30 شهریور 1392
کد : 401
تعداد بازدید: 847
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

15000 ریال
13500 ریال
گزیده کتاب
نوشته حاضر، مجموعه‏ای شش قسمتی با نثر ادبی است که از فرازهای تاریخ زندگی امام حسن مجتبی(ع) تهیه شده است. هر فصل، تلاطم نام دارد و شامل دو موج است; در موج اول، امام حسین(ع) مخاطب است و در موج دوم، فضای سخن از آن او است. تلاطم اول در موج اول، پیامبر(ص) از دوران کودکی و از عظمت حسنین(ع) سخن می گوید و در موج دوم، امام حسین از فضای آغاز امامت حضرت مجتبی می گوید. تلاطم دوم در موج اول، امام علی از روزهای مظلومیت امام حسن و از شجاعت او سخن می گوید و در موج دوم، امام حسین از غربت دوران خلافت برادر می گوید. تلاطم سوم در موج اول، حضرت زهرا، امام حسن را بر دامان تجلی خود نشانده و تاریخ او را مرور می کند و در موج دوم، امام حسین، بی وفایی مردمان خاک را در دنیا معنا می کند. تلاطم چهارم در موج اول، حضرت زینب از ظلم و تزویر معاویه سخن می گوید و صبر و بردباری امام حسن را تحلیل می کند و در موج دوم، امام حسین با خواهربه دفاع از حقانیت امام مجتبی برمی خیزد. تلاطم پنجم در موج اول، دستی از افق از آستین عباس به ترسیم و تثبیت عظمت امام حسن و یاری برادر بیرون می آید و در موج دوم، امام حسین در نجوایی عاشقانه با عباس، سپیده عاشورا را نشان می دهد. تلاطم ششم در موج اول، امام منتظر مجالی برای تجلی می یابد و به گفت‏وگوی حماسی با امام حسین می نشیند و در موج دوم، اباعبدالله سخن حضرت را در موج اول بی پاسخ می گذارد که این سکوت، مفسر هر فریادی است.


مولف
محبوبه زارع
محبوبه زارع متولد سال 1358 در یزد و دانشجوی دکترای تفسیر تطبیقی است و تا کنون بیش از 20 عنوان کتاب از وی منتشر شده است که از آن جمله می توان به مجموعه 5 جلدی قهرمانان کوچک کربلا، شرط هشتم، مسافر ناتمام ، عقل های پاره وقت و مردم و حکومت در مصاحبه با اولین حاکم جامعه نبوی(ص) امام علی(ع) اشاره کرد. از آثار این نویسنده جوان مجموعه «قهرمانان کوچک کربلا» به معرفی شخصیت های کوچک حادثه کربلا از جمله امام باقر(ع)، قاسم بن حسن، عبداللّه بن حسن، طفلان مسلم و علی اصغر و رقیه(ع) اختصاص دارد و با بیانی عاطفی، …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!