فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

دربارۀ علم شناختی: هوش مصنوعی، روان شناسی، زبان شناسی، علم اعصاب و فلسفه ذهنناشر کتاب : امیرکبیر
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 200
وزن(گرم): 250
تاریخ ثبت: جمعه 30 بهمن 1394
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 29 شهریور 1396
کد : 40169
تعداد بازدید: 281
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
معرفی کتاب
«دربارۀ علوم شناختی»، داستان شکل گیری انقلابی است که در تاریخ علم به انقلاب شناختی مشهور است و نتیجه آن پدید آمدن حوزه ای جدید از دانش است که با عنوان «علوم شناختی» شناخته می شود.

علوم شناختی، اشاره به یک حوزه میان رشته ای دارد که به طور مشخص، شامل شش رشته انسان شناسی، علوم اعصاب، زبان شناسی، هوش مصنوعی و فلسفه ذهن می شود. هدف مشترکی که این شش رشته مجزا را ذیل یک عنوان مشترک قرار می دهد، مطالعه ذهن و شناخت در انسان و سایر اشیای ذهنمند است.

در فصول مختلف کتاب نحوه شکل گیری انقلاب شناختیی، شاخه های مختلف علوم شناختی و مهم ترین رویکردهای رایج در این حوزه مورد بررسی قرار گرفته اند.ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!