فراخوانی فراخوانی ...

نبرد بستان؛ مجموعه داستان های تصویری دفاع مقدس

روایت های تصویری دفاع مقدس

153 بازدید

مولف : حسن ودود

تصویرگر : حسن روح الامینی

با همکاری : موسسه فرهنگی هنری سلوک افلاکیان

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی هنری خراسان

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : حسن ودود

تصویرگر : حسن روح الامینی

با همکاری : موسسه فرهنگی هنری سلوک افلاکیان

ناشر کتاب : موسسه فرهنگی هنری خراسان

وزن(گرم) : 202

شابک : 978-600-95505-7-9

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رحلی (28*21)

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 38

تاریخ ثبت : یکشنبه 9 اسفند 1394

تاریخ ویرایش : دوشنبه 10 اسفند 1394

کد : 40305

75,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
اگرچه کتاب های مصور از گذشته دور در تاریخ کتابت ایران وجود داشته است، اما شیوه نوین آن با نام «کیمک استریپ» در کشور ما همچنان تا حدی ناآشناست و شاید گرایشی تازه باشد.
اگر این نوع کتاب ها بتوانند به درستی فرهنگ والای حاکم بر دوران دفاع مقدس را به تصویر بکشند، افراد جامعه از سردرگمی هایی که کتاب های پرتعداد خارجی ایجاد می کنند، رهایی خواهند یافت.
کتاب های خارجی نه تنها هیچ وجه اشتراکی با فرهنگ ما ندارند، بلکه در بسیاری از مواقع برآنند که با ارزش های انسانی، باورها و رسوم صحیح ما ستیز کنند.
در جایی که فرهنگ ما، قهرمانان واقعی و در دسترسی همچون محمود کاوه ها و حسن باقری ها دارد، روا نیست که قهرمانان پوشالی و دروغینی چون بت من ها و مرد عنکبوتی ها، جایگزین الگوهای فرزندان ما باشند.
این مجموعه به روایت داستانی و مصور (کمیک استریپ) دفاع مقدس می پردازد.
گزیده کتاب
در عملیات ثامن الائمه (ع) نیروهای ایرانی موفق شده اند جبهه شرقی رود کارون را پاکسازی کنند و ارتش عراق را بیرون برانند؛ اما همچنان بخش های مهمی در اشغال ارتش متجاوز عراق است. بخش های غربی رودخانه کارون، بستان، سوسنگرد و خرمشهر و همچنین منطقه غرب رودخانه کرخه هنوز در دست عراقی ها است. عملیات طریق القدس، در صورت پیروزی بخش بزرگی از زمین های اشغال شده را باز می گرداند...
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر