فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

تبیین باورهای شیعی - جلد سوم: تبرک و قبورناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 4
تعداد صفحات: 136
وزن(گرم): 194
تاریخ ثبت: شنبه 13 مهر 1387
تاریخ ویرایش: یکشنبه 18 اسفند 1392
کد : 409
تعداد بازدید: 909
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

45000 ریال
40500 ریال
گزیده کتاب
معارف بلند شیعی که از سرچشمه معارف قرآنی و بیانات اهل بیت – علیهم السلام – برخاسته، همواره در معرض طعن و خرده گیری فرقه هایی همچون وهابیت که از اسلام جز پوسته ای را نشناخته اند قرار داشته است. دانشمندان شیعه در پاسخ شبهات مطرح شده توسط آنان، آثار گرانقدری از خود بر جای گذاشته اند. یکی از این آثار، دوره پنج جلدی تبیین باورهای شیعی است که توسط نویسنده در پاسخ به شبهات مطرح شده توسط وهابیت نگاشته شده است. این مجموعه به موضوعات زیر پرداخته است:
1-توحید و زیارت 2- عدم تحریف قرآن 3- دعا و توسل 4- تبرک و قبور 5- شفاعت
نویسنده کتاب حاضر که یکی از کتابهای این مجموعه است در صدد است تا پس از طرح اشکالات مطرح شده در باب تبرک جستن و زیارت قبور که توسط وهابیون مطرح گردیده ،با مدد جستن از قرآن و احادیث و نیز با استفاده از منابع کهن و دستِ اول اهل سنت، این باور شیعی را تبیین نموده و به اشکالات مطرح شده پاسخ گوید.

محصولات مرتبط

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!