loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

دایره المعارف مصور تاریخ قرن بیستم: تاریخ آنگونه که پیشتر هرگز ندیده اید

ناشر سایان

مترجم داریوش دل آرا

سال نشر : 1399

تعداد صفحات : 302

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 41583 10003022
330,000 297,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

تاریخ قرن بیستم از حیث خشونت هیچ کم نداشته است. این کتاب حاوی بیشمار تصویر مهیب از خشونت، تبعیض و سرکوب گری است که گویا این عصر را متمایز می کند . با این حال، پیش از آنکه واپسین صد سال تاریخ بشر را (عصر مصایب) نام بنهیم، مهم است که دوره های طولانی صلح، جوامعی که به استقلال خودمختاری، امنیت، و توفیق های اقتصادی دست یافته اند، پیشرفت های پزشکی و کشاورزی که زندگی مردمان بسیاری را نجات داده، و رشد فرهنگ عمومی که به جهان ما حیات و غنا بخشیده اند را به یاد آوریم. پایان قرن بیستم، همکاری بین المللی برای گسترش آزادی سیاسی، افزایش فرصت های اقتصادی و حفظ محیط زیست جهان را نوید داد. اگر این درس ها را بیاموزیم، تصاویر قرن بیست و یکم شاید داستان درخشان تری را برایمان روایت کنند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
نظرات

مسعود روغنی

یک کتاب جامع با توضیحات عالی

4 تیر 1395

شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما