فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

مهارتهای زندگی در سیره ی رضوی (مهارت های ارتباطی - اجتماعی)ناشر کتاب : قدس رضوی
نوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1391
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 84
وزن(گرم): 104
تاریخ ثبت: دوشنبه 27 اردیبهشت 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 15 مرداد 1396
کد : 41876
تعداد بازدید: 552
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

24000 ریال
معرفی کتاب
«مهارت های زندگی، یکی از رایج ترین مباحث جاری جامعه ماست. خانواده درمانی متناسب با رویکرد ایرانی اسلامی، مبتنی بر داشته ها و الگوهای سنت و سیره رضوی یکی از مسائلی است که در موسسه انجام می شود تا بتوانیم فعالیت هایی را مبتنی بر اندیشه های عالم آل محمد (ص) داشته باشیم.» «این کتاب صرفا حدیث رضوی نیست، بلکه نگاهی به احادیث دارد و وارد فرازی از گفتار قول و فعل امامان می شود و متناسب با تعریف استاندارد جهانی بهداشت، دسته بندی های خود را ارائه می دهد.» «در این کتاب با نگاهی پژوهشگرانه و تأمل برانگیز در آموزه های دینی، راهبردهایی کلی و فراگیر را مطرح می کند که برای هر زمان و مکان پاسخگوست.» «این اثر به اندیشه و سیره علمی و عملی امام رضا(ع) در عرصه هایی نظیر مطالعات کاربردی دین و روان، مهارتهای ذهنی-شناختی، مهارت های ارتباطی-اجتماعی و مهارتهای خانوداگی-تربیتی پرداخته است.» «در این کتاب، رهنمودهای امام به دو دسته تقسیم می شوند؛ برخی به گونه ای مستقیم به موضوع مهارتهای زندگی پرداخته و برخی دیگر، بازتاب نگاه کلی و جامع امام است و می توان با رویکردی تعمیمی آن را به موضوع مهارتهای زندگی پیوند داد.» «مهارت خودآگاهی، مهارت تصمیم گیری، مهارت حل مسأله، مهارت تفکر نقاد، مهارت تفکر خلاق، مهارت دوست یابی، مهارت های خانوادگی، مهارت های شناختی، مهارت های فرزندپروری، مهارت های تربیتی و... از جمله بخش های مختلف کتاب «مهارتهای زندگی در سیره نبوی» است.»


مولف
محمدرضا شرفی
تحصیلات ایشان: کارشناسی B.Sc, 1354, فیزیک کاربری, صنعتی شریف کارشناسی B.Sc, 1358, علوم تربیتی, تهران کارشناسی ارشد M.Sc, 1365, علوم تربیتی, تربیت مدرس دکتری Ph.D, 1375, تعلیم و تربیت, تربیت مدرس فعالیت های اجرایی: معاونت پژوهشی دانشکده، 1392/03/26، ایران، تهران کتاب های تالیفی: مراحل رشد و تحول انسان، تالیف، وزارت ارشاد اسلامی، 1364/01/01 مشکلات تربیتی را چگونه حل کنیم؟، تالیف، انتشارات تزکیه، 1376/02/01 جوان و بحران هویت، تالیف، سروش، 1379/01/02 تربیت اسلامی (با تاکید بر دیدگاه امام خمینی )، تالیف، پنجره، 1379/01/02 دنیای …


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!