loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

خردل، خر است!: مجموعه داستانک های تلخ و شیرین از جنگ و صلح

ناشر روایت فتح

نویسنده مهدی نورمحمدزاده

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 96

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 41936 10003022
13,000 11,700 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

کتاب «خردل خر است» نوشته مهدی نورمحمد زاده، مجموعه داستانک های تلخ و شیرین از «جنگ و صلح» را دربردارد.

این کتاب با متن کوتاهی به شهید حمید باکری تقدیم شده است. در این متن می خوانیم: «که شاید اول بار او نیوشیده بود که: بازماندگان کاروان شهادت را سرنوشتی جز این سه نخواهد بود: پشیمان گذشته، بی خیال گذشته و وفادار گذشته! سرانجام دو گروه اول تلخ است و در حلقه سوم مانده سخت است؛ بسان غرق شدن در دریای غصه مصیبت...»

صفحات راست این کتاب با رنگ شکلاتی، 40 داستانک درباره «جنگ» و صفحات چپ کتاب با رنگ سفید، 40 داستانک را درباره «صلح» شامل می شود.

نویسنده داستانک ها، متن ها را به گونه ای در کنار هم قرار داده است که واقعیت ها ترسیم شود. داستان های صفحات «جنگ» روایت روز های جنگ تحمیلی و داستان های صفحات «صلح» روایت روز های پس از جنگ است.

در داستانکی با عنوان «جمله سازی» می خوانیم: «خردل خر است» اولین جمله ای که فرزندش در دفتر جمله سازی نوشت!» در داستانک صفحه مقابل آن با نام «پاتک» نوشته شده است: «جوان، کشاورز بود و کم سواد. وقتی سر جلسه آموزش نظامی پرسیدم اگه موقع حملات شیمیایی دشمن ماسک پیدا نکردیم، چی کار باید بکنیم؟ بعد از کمی فکر کردن گفت: -باید تا پیدا شدن ماسک، نفس نکشیم!»
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما