فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

راهنمای راهبری: گام هایی برای مدیریت تشکل های فرهنگی؛ خلاصه کتبنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 98
وزن(گرم): 165
تاریخ ثبت: یکشنبه 16 خرداد 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 20 تیر 1395
کد : 42134
تعداد بازدید: 251
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

80000 ریال
72000 ریال
معرفی کتاب
کار جمعی و تشکیلاتی یکی از سفارشات مورد تاکید اسلام است که متاسفانه مورد غفلت واقع شده است. رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز در یکی از سخنرانی های خود، ضمن برشمردن مسائلی در حوزه سبک زندگی به ای مطلب اشاره کردند که چرا فرهنگ کار جمعی در جامعه ما ضعیف است؟
پس از روشن شدن اهمیت کار جمعی و تشکیلاتی کار کردن، باید به تعریف تشکیلات، بایسته های تشکیلاتی، ابعاد و اجزای تشکیلات و ملزومات یک تشکل پرداخت.
یکی از ابعاد تشکیلات، رهبر تشکیلات است. مدیر تشکیلات وظیفه سنگینی بر عهده دارد. یک مدیر تشکل باید اطلاعات متنوع و متفاوتی، در حوزه های مختلف داشته باشد تا تشکیلات را به بهترین نحو اداره کند.
در این کتاب سعی شده تا بهترین آثاری که درباره تشکیلات و مدیریت تشکیلات به چاپ رسیده است، انتخاب و تلخیص شود تا گامی در بهتر دیده شدن این آثار برداشته شود.
گاهی اوقات درباره موضوعی پژوهش های بسیاری انجام شده ولی به دست مخاطب نرسیده و یا به دلیل پراکندگی زیاد، دیده نشده است. یکی از بهترین کارهایی که برای رفع این مشکل می توان انجام داد بازتولید و ارائه بهتر آثار تولید شده است.
در این کتاب، 5 اثر از نویسندگان مختلف جمع آوری و تلخیص شده است. ویژگی مهم این کتاب این است که تلخیص آثار با مدلی خاص انجام گرفته تا به فهم بیشتر مخاطب کمک کند.
5 اثر خلاصه شده:
- 300 نکته در مدیریت اسلامی /مصطفی مومنی
- اصول کار فرهنگی / سید مجتبی حسینی
- کادرسازی برای انقلاب با محوریت اندیشه های امام و رهبری / محمدصادق کوشکی
- مدیریت و فرماندهی در اسلام / آیت الله مکارم شیرازی
- نقش تشکل های فرهنگی در پیشبرد اهداف انقلاب / وحید جلیلی


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!