فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

من، زندگی، انقلاب: جستاری در تبیین نسبت فعال فرهنگی و خانواده؛ خلاصه کتبنوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 133
وزن(گرم): 211
تاریخ ثبت: دوشنبه 17 خرداد 1395
تاریخ ویرایش: سه‌شنبه 22 تیر 1395
کد : 42150
تعداد بازدید: 115
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

100000 ریال
90000 ریال
معرفی کتاب
فعالیت فعالین فرهنگی برای پیشبرد اهداف انقلاب، لازم و ضروری است؛ اما این نکته نباید مغفول بماند که بالاخره فعال فرهنگی عضوی از یک خانواده است و او قبل از اینکه در مقابل جامعه خود مسئول باشد، وظایفی در قبال خانواده خود دارد.
البته نباید این نکته را نادیده گرفت که گاهی اوقات هم لازم است فعال فرهنگی تکنیک هایی را بیاموزد تا بتواند تعامل بهتری با همسر، فرزندان و خانواده خود داشته باشد...
در این کتاب سعی شده است تا 5 کتاب برتر در این حوزه انتخاب و تلخیص شود تا شاید بتوان به بخشی از مشکلات فعالین فرهنگی و راهکارهای آن ها پرداخت.
گاهی اوقات درباره موضوعی پژوهش های بسیاری انجام شده ولی به دست مخاطب نرسیده و یا به دلیل پراکندگی زیاد، دیده نشده است. یکی از بهترین کارهایی که برای رفع این مشکل می توان انجام داد بازتولید و ارائه بهتر آثار تولید شده است.
ویژگی مهم این کتاب این است که تلخیص آثار با مدلی خاص انجام گرفته تا به فهم بیشتر مخاطب کمک کند.
عناوین کتب ارائه شده عبارتند از:
- چگونه بین کار و خانواده توازن ایجاد کنیم
- خانواده
- همسر اگر اینگونه باشد
- همسران شایسته
- اخلاق در خانواده


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!