فراخوانی فراخوانی ...

اخوان المسلمین چه می گویند و چه می خواهند؟

194 بازدید

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید هادی خسروشاهی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

وزن(گرم) : 580

شابک : 1392

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری (23*16/5)

سال نشر : 1392

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 396

تاریخ ثبت : شنبه 29 خرداد 1395

تاریخ ویرایش : شنبه 18 فروردین 1397

کد : 42383

130,000 ریال 117,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
اثر حاضر، مجموعه مقالات ترجمه شده یا نگاشته شده و تحلیل های نویسنده پیرامون آشنایی با اندیشه، اهداف، رهبری و تاریخ اخوان المسلمین می باشد که پیش از این نیز در مناسبت هایی در نشریات مختلف، منتشر شده است.
اقامت سه ساله نویسنده در قاهره، به عنوان رییس نهاد دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در مصر، موجب شده تا اطلاعات مستندی از تشکیلات، جمعیت و چگونگی سازمان دهی و اداره این حزب در طول 80 سالی که از تاسیس آن می گذرد، ارایه نماید.
این کتاب در دوازده بخش تشکیل شده است:
نگاهی به میراث فکری حسن البناء؛ قرآن، قانون اساسی ما؛ دیدگاه های اخوان المسلمین درباره مسایل داخلی و خارجی مصر؛ اشاره ای به تاریخچه این جمعیت؛ اهداف و برنامه های اصلی؛ اخوان المسلمین در دوران جمهوری مصر؛ اخوان المسلمین و احزاب مصر؛ رهبری؛ گفت وگوی تاریخی با حسین الشافعی، معاون اول جمال عبدالناصر؛ زینب الغزالی و جمعیت اخوات المسلمات (خواهران مسلمان) که به همراه پیوست «روزهایی از زندگی من» ارایه شده؛ اخوان المسلمین و مسأله فلسطین و مفتی قدس، درباره کتاب و مولف «دین در دولت در اندیشه حسن البناء».
در انتهای کتاب نیز، تصاویر و اسنادی از این گروه اسلامی، در 18 صفحه آمده است.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر