فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

اخوان المسلمین چه می گویند و چه می خواهند؟ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1392
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 396
وزن(گرم): 580
تاریخ ثبت: شنبه 29 خرداد 1395
تاریخ ویرایش: دوشنبه 15 شهریور 1395
کد : 42383
تعداد بازدید: 124
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

130000 ریال
117000 ریال
معرفی کتاب
اثر حاضر، مجموعه مقالات ترجمه شده یا نگاشته شده و تحلیل های نویسنده پیرامون آشنایی با اندیشه، اهداف، رهبری و تاریخ اخوان المسلمین می باشد که پیش از این نیز در مناسبت هایی در نشریات مختلف، منتشر شده است.
اقامت سه ساله نویسنده در قاهره، به عنوان رییس نهاد دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در مصر، موجب شده تا اطلاعات مستندی از تشکیلات، جمعیت و چگونگی سازمان دهی و اداره این حزب در طول 80 سالی که از تاسیس آن می گذرد، ارایه نماید.
این کتاب در دوازده بخش تشکیل شده است:
نگاهی به میراث فکری حسن البناء؛ قرآن، قانون اساسی ما؛ دیدگاه های اخوان المسلمین درباره مسایل داخلی و خارجی مصر؛ اشاره ای به تاریخچه این جمعیت؛ اهداف و برنامه های اصلی؛ اخوان المسلمین در دوران جمهوری مصر؛ اخوان المسلمین و احزاب مصر؛ رهبری؛ گفت وگوی تاریخی با حسین الشافعی، معاون اول جمال عبدالناصر؛ زینب الغزالی و جمعیت اخوات المسلمات (خواهران مسلمان) که به همراه پیوست «روزهایی از زندگی من» ارایه شده؛ اخوان المسلمین و مسأله فلسطین و مفتی قدس، درباره کتاب و مولف «دین در دولت در اندیشه حسن البناء».
در انتهای کتاب نیز، تصاویر و اسنادی از این گروه اسلامی، در 18 صفحه آمده است.


مولف
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!