loader-img
loader-img-2
بعدی
بعدی بازگشت
بعدی بازگشت

همسرداری در وقت اضافه! مخصوص آقایانی که فرصت سر خاراندن هم ندارند!

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: کد محصول : 42545 10003022
قابل تهیه از مراکز پخش
3,000 تومان
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

«یکی از مشکلات افراد پر مشغله این است که زمان کافی ندارند برای اینکه صرف همسر خود کنند و همین باعث می شود که بین آنها شکراب شود و گاهی نیز جنگ های جهانی در بگیرد که آن سرش ناپیداست و البته گاهی هم پیداست!
در این کتاب بر اساس آموزه های دینی و با نگاهی به پروژه های روانشاسان راه هایی آسان و موثر بیان شده است تا چنین افرادی از همان زمان کمی که دارند بهترین بهره را ببرند تا روابطشان با همسران راضی کننده باشد؛ گیریم نه در حد المپیک، دست کم در حد بازی های آسیایی!»

در این کتاب که با بیانی طنزگونه به قلم محمدرضا آتشین صدف از محققان موسسه فرهنگی آل یاسین منتشر شده است، عناوین ذیل به چشم می خورد: تو که دوستش داری، اگر نمی توانی آرزوهایش را برآورده کنی، چند میگیری بخندانی، برو کار می کن، سرکیسه.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
شما هم می توانید گزیده انتخابی خود از کتاب را ثبت کنید.
نام و نام خانوادگی
عنوان
برگزیده
کد امنیتی
محصولات مرتبط
بازدیدهای اخیر شما