فراخوانی فراخوانی ...

هر حدیث یک قصه: آموزش احادیث موضوعی به کودکان (دوره پنج جلدی)

714 بازدید

مولف : سید حمید موسوی گرمارودی

نقاش کتاب : زهرا طباطبایی

ناشر کتاب : براق

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

مولف : سید حمید موسوی گرمارودی

نقاش کتاب : زهرا طباطبایی

ناشر کتاب : براق

وزن(گرم) : 565

نوع جلد : جلد نرم

قطع : رحلی (28*21)

سال نشر : 1394

شمارگان : 2000

چاپ جاری : 1

تعداد صفحات : 80

تاریخ ثبت : شنبه 5 تیر 1395

تاریخ ویرایش : دوشنبه 27 فروردین 1397

کد : 42725

250,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
آموزش احادیث اخلاقی ائمه اطهار (ع) به کودکان با زبان داستان و به صورت موضوعی است. در این نوشتار داستان های کوتاهی در موضوعاتی مانند: عدم هواداری و طرفداری بی جا از یک فرد یا گروه، غم و اندوه و عامل آن، پرهیز از عجله کردن در کارها، شوخی کردن، پرهیز از خسیسی و چشم تنگی، رفتار خوب و مناسب با همسایگان و روزه داری نقل شده و ضمن ارایه ترجمه این احادیث، ذیل هر یک از این قصه های کوتاه یک حدیث از معصومین(ع) در موضوع همان داستان ذکر شده است. نویسنده قصد دارد بدین وسیله کودکان را با سخنان اهل بیت(ع) و مسائل اخلاقی مورد سفارش آنان آشنا نماید. هر داستان قصد دارد پیامی اخلاقی به کودکان متناسب با حال و هوای کودکی آنان منتقل نماید.
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر