فراخوانی فراخوانی ...

امام حسین (ع) و قرآن: مجموعه مقالات

52 بازدید

گردآورنده کتاب : مرکز فرهنگ و معارف قرآن

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

گردآورنده کتاب : مرکز فرهنگ و معارف قرآن

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

وزن(گرم) : 405

شابک : 9789645487711

نوع جلد : جلد نرم

قطع : وزیری

سال نشر : 1393

شمارگان : 1000

چاپ جاری : 8

تعداد صفحات : 282

تاریخ ثبت : دوشنبه 7 تیر 1395

کد : 42830

140,000 ریال 126,000 ریال
افزودن به سبد خرید
معرفی کتاب
اهل ‏بیت(ع) پرچم‏داران هدایت و ترجمان راستین قرآنند؛ یعنی قرآن و عترت، دو جلوه از یک حقیقت‏ اند؛ هر یک از آن دو را که برگزینی به دیگری راه می‏یابی: با تفکر در ژرفای قرآن به حضور اهل‏بیت می‏ رسی و با دقت در سیره آن بزرگواران به محتوا و مفهوم آیه‏های قرآن، بار خواهی یافت.
در اثر حاضر که از پنج مقاله، تشکیل شده، یکی از آن اختران تابناک -امام حسین(ع)- برگزیده‏ شده است تا به اندازه فهم خود، با الگویی تمام عیار از قرآن آشنا شویم.
مقاله ‏های این اثر چنین سامان یافته است: امام حسین(ع) آینه آیه ‏های قرآن، پرسمان امام حسین و قرآن، مأخذشناسی وصفی امام ‏حسین(ع) و نگاهی روان‏شناختی - دینی به مراسم عزاداری حسینی(ع) و آیه تطهیر نگرش‏ها و چالش‏ها.
محصولات مرتبط
شخصیت های مرتبط

نظر دهی
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر