فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

امام حسین (ع) و قرآن: مجموعه مقالاتناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1393
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 8
تعداد صفحات: 282
وزن(گرم): 405
تاریخ ثبت: دوشنبه 7 تیر 1395
کد : 42830
تعداد بازدید: 46
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

140000 ریال
126000 ریال
معرفی کتاب
اهل ‏بیت(ع) پرچم‏داران هدایت و ترجمان راستین قرآنند؛ یعنی قرآن و عترت، دو جلوه از یک حقیقت‏ اند؛ هر یک از آن دو را که برگزینی به دیگری راه می‏یابی: با تفکر در ژرفای قرآن به حضور اهل‏بیت می‏ رسی و با دقت در سیره آن بزرگواران به محتوا و مفهوم آیه‏های قرآن، بار خواهی یافت.
در اثر حاضر که از پنج مقاله، تشکیل شده، یکی از آن اختران تابناک -امام حسین(ع)- برگزیده‏ شده است تا به اندازه فهم خود، با الگویی تمام عیار از قرآن آشنا شویم.
مقاله ‏های این اثر چنین سامان یافته است: امام حسین(ع) آینه آیه ‏های قرآن، پرسمان امام حسین و قرآن، مأخذشناسی وصفی امام ‏حسین(ع) و نگاهی روان‏شناختی - دینی به مراسم عزاداری حسینی(ع) و آیه تطهیر نگرش‏ها و چالش‏ها.


گردآورنده کتاب
مرکز فرهنگ و معارف قرآن
نگرش و رویکرد کلی پایگاه معارف قرآن ، ارایه خدمات علمی به پژوهش گران و محققان علوم قرآنی است. در همان نگاه نخست بانک مقالات قرآنی بخش عمده ای را به خود اختصاص می دهد که حاوی هزاران مقاله در موضوعات مختلف به شکل دسته بندی شده و موضوعی درختی است. بخش مقالات و معرفی آثار علمی قرآن پژوهشی و نیز آثار مختلف و متنوع مرکز که به صورت دیجیتالی در دسترس کاربران قرار گرفته و دسترسی به کتابخانه های مرکز فرهنگ و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی که حاوی هزاران عنوان کتاب می باشد، بیانگر این مطلب است. رویکرد پایگاه …
نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!