فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

باروری های پزشکی از دیدگاه فقه و حقوقناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد سخت
قطع: وزیری
سال نشر: 1386
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 566
وزن(گرم): 964
تاریخ ثبت: چهارشنبه 9 تیر 1395
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 11 آبان 1396
کد : 42971
تعداد بازدید: 130
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

200000 ریال
180000 ریال
معرفی کتاب
یکی از پدیده‏ های دانش پزشکی باروری‏ های پزشکی است. این رخداد نسبت به رهاوردهای دیگر علمی امتیاز خاصی دارد و از جنبه‏ های گوناگونِ جنین‏ شناسی، روان‏ شناسی، جامعه‏ شناسی و در نهایت از دیدگاه فقهی و حقوقی قابل بررسی است.

تحقیق حاضر درصدد است که میان عرصه دانش جدید پزشکی و دانش فقه (فقه شیعه و اهل‏ سنت) و حقوق (ایران و پاره ‏ای کشورهای دیگر) تعامل و سازوکار مناسب ایجاد نماید. از این رو در سه بخش پزشکی (موضوع ‏شناسی) فقهی (حکم ‏شناسی) و حقوقی (وضع حقوقی و اثرشناسی) تدوین گردیده است.

محوری‏ ترین پرسش‏ ها دو پرسش زیر می‏ باشد:
1. آیا تولید نسل (در اسلام) منوط به رابطه زوجیت است؟ به تعبیر روشن ‏تر آیا باروری پزشکی به‏ طور کلی و تزریق اسپرم یا تخمک بیگانه و یا بهره ‏گیری از رحم جانشین به طور خاص جایز است یا نه؟
2. وضع حقوقی (نسب) فرزند به دنیا آمده و آثار حقوقی آن چیست؟


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!