فراخوانی فراخوانی ...

تفسیر نفحات الرحمن - جلد سوم: سوره های رعد - نور

مولف : محمد نهاوندی

با همکاری : اداره کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی

زیر نظر : واحد پژوهش مدرسه علمیه حضرت مهدی (عج)

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 768

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

«نفحات الرحمن»که عهده دار تفسیر همه سوره های قرآن است در پنج جلد سامان یافته است.
این اثر تفسیری پرمایه و استوار از آیات قرآن است، و در بردارنده نقل اقوال عالمانِ بزرگ، اشاره به روایات اهل بیت(ع) به صورتی شیوا و اثرگذار، حکایت داستان های قرآنی با نثری زیبا و دل نشین، پاسخ به شبهه های اعتقادی و اشکال های معنایی مرتبط با آیات، چگونگی پیوست محتوایی میان آیات و سوره ها و پیش کش چهل طرفه ناب در علوم قرآنی در مقدمه آن است.
در این نوشتار که سومین مجلد از یک مجموعه تفسیری پنج جلدی است، مهمترین موضوعات و مسایل اخلاقی، اعتقادی، تاریخی، اجتماعی، فقهی و سیاسی موجود در سوره های رعد، ابراهیم، حجر، نحل، اسراء، کهف، مریم، مریم، طه، انبیاء، حج، مؤمنون و نور با رویکردی روایی به صورت اجمالی بیان شده است.
بیان مسایلی در مورد توحید و افعال و صفات الهی، تفسیری از حروف مقطعه (فواتح السور)، بیان حقایقی در مورد معاد و حساب کتاب انسانها در قیامت، پاسخ به برخی از شبهات کفار در مورد دین اسلام و آموزه های اسلامی، اهمیت دعا و آثار آن، بیان برخی از شگفتی های خلقت، آداب معاشرت با مردم و حسن خلق در مورد آنها و بیان برخی از فضایل و رذایل اخلاقی از مهمترین مندرجات مطرح شده در این نوشتار است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط