فراخوانی فراخوانی ...

تفسیر نفحات الرحمن - جلد پنجم: سوره های دخان - ناس

مولف : محمد نهاوندی

با همکاری : اداره کل سازمان تبلیغات خراسان رضوی

زیر نظر : واحد پژوهش مدرسه علمیه حضرت مهدی (عج)

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم

سال نشر : 1391

تعداد صفحات : 736

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022

معرفی کتاب

«نفحات الرحمن»که عهده دار تفسیر همه سوره های قرآن است در پنج جلد سامان یافته است.
این اثر تفسیری پرمایه و استوار از آیات قرآن است، و در بردارنده نقل اقوال عالمانِ بزرگ، اشاره به روایات اهل بیت(ع) به صورتی شیوا و اثرگذار، حکایت داستان های قرآنی با نثری زیبا و دل نشین، پاسخ به شبهه های اعتقادی و اشکال های معنایی مرتبط با آیات، چگونگی پیوست محتوایی میان آیات و سوره ها و پیش کش چهل طرفه ناب در علوم قرآنی در مقدمه آن است.
در این نوشتار که پنجمین و آخرین مجلد از یک مجموعه تفسیری پنج جلدی است، برخی دیگر از مباحث اخلاقی، اعتقادی، تاریخی، اجتماعی، فقهی و سیاسی مندرج در سوره های دخان تا پایان قرآن بیان شده و دیدگاه های مفسران، محدثان و برخی از اندیشمندان و صاحب نظران علوم قرآنی در مورد آیات مندرج در این سوره ها منعکس شده است.
نویسنده (مفسر) به بیان شأن نزول مرتبط با آیات مانند جنگ های پیامبر اسلام(ص) و بعضی از مسایل شرعی پرداخته و روایات متناسب با آنها را بیان کرده است. در پایان نمایه ای از اشخاص، مکان ها، کتاب ها، قبایل، طوایف، فرقه ها و وقایع تاریخی ارایه شده و آدرس تفاسیر مورد استفاده در این دوره تفسیری ذکر شده است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط