فراخوانی فراخوانی ...

درسهای پیامبر اعظم (ص): گزیده ای از بیانات حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره ی شخصیت و بعثت نبی مکرم اسلام (ص)

نام احمد نام جمله انبیاست

مولف : موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

ناشر کتاب : انقلاب اسلامی

سال نشر : 1393

تعداد صفحات : 278

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 10003022
260,000 234,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

از مطالب خواندنی این کتاب تشریح اهداف بعثت، از جمله سه هدف مهمّ «تزکیه و تعلیم کتاب و حکمت»، «تکمیل مکارم اخلاقی» و «عدالت اجتماعی» و نیز تبیین سه ملاک مهمّ تفاوت دوران بعثت و دوران جاهلیّت است. از دیدگاه رهبر معظّم انقلاب، بشر معاصر شدیداً محتاج پیام های مبعث است و عناوین متعدّدی از این کتاب، ضمن بررسی شرایط جهان در دوران بعثت، به تحلیل وجوه مختلف همانندی های جهان امروز با روزگار بعثت پیامبر(ص) اختصاص یافته است.
همچنین حجم زیادی از مطالب کتاب، از زوایای گوناگون و در عناوین متعدّد به بررسی و تحلیل آثار و برکات ولادت پیامبر و بعثت ایشان و نیز پیام های این واقعه ی مهم برای انسان و انسانیّت از نگاه رهبر انقلاب اختصاص یافته است. واقعه ای که معظّمٌ له از آن به «مهم ترین، عظیم ترین و پربرکت ترین روز سال»(ص 255) یا «عید همه ی بشریّت در طول تاریخ»(ص 182) تعبیر کرده اند؛ روزی که بزرگداشت آن، بیش از آنچه صرفاً تجلیل از یک خاطره ی گرامی باشد، مطرح کردن درس های بزرگ آن برای بشریّت و به ویژه جامعه ی مسلمانان است.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط