فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

جلوه ولایت: گزارش و تحلیلی از زندگانی امیرمومنان علی (ع)ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1386
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 2
تعداد صفحات: 380
وزن(گرم): 535
تاریخ ثبت: دوشنبه 21 تیر 1395
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 13 مرداد 1395
کد : 43446
تعداد بازدید: 134
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

180000 ریال
162000 ریال
معرفی کتاب
زندگانی امیرمؤمنان علی(ع) جلوه کامل و تمام عیاری از معنویت، عدالت، شجاعت، تعلیم و تربیت، سیاست، عرفان و زهدورزی است؛ هم از این روست که اسوه کاملی برای انسان ‏های منصف و متعادل از مسلمان و غیر مسلمان است. هر کس که به او اقتدا کرد جرعه‏ ای از دریای ناپیداکرانه وجودی‏اش وی را سیراب ساخت.
معرفی این امام همام(ع) ضرورتی است که جامعه ما بیش از گذشته آن را احساس می‏کند. کتابِ «جلوه ولایت» با توجه به این ضرورت، جنبه‏ های مختلفی از زندگی و شخصیت علی(ع) را از تولد تا شهادت کاویده است.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!