فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

خورشید درخشان شمال: زندگی نامه شهادت گونه خطیب مبارز حاج شیخ حسن حجتی گیلانیناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1383
شمارگان: 1500
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 360
وزن(گرم): 410
تاریخ ثبت: جمعه 25 تیر 1395
تاریخ ویرایش: یکشنبه 27 تیر 1395
کد : 43642
تعداد بازدید: 49
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

20000 ریال
18000 ریال
معرفی کتاب
خورشید درخشان شمال زندگی نامه شهادت گونه و بررسی جوانب تربیتی ، اجتماعی ، علمی ، سیاسی و... مرحوم حاج شیخ حسن حجتی واعظ است که در 45سال پیش به آخرین منزل هستی عروج کرد.

نویسنده اثر بر آن است از بزرگانی که در تکوین و تکامل شخصیّت ایشان نقش مستقیم داشته اند و هم چنین به پاس خدمات و زحمت های طاقت فرسای این پرستوی خونین بال عالم تشیّع پردازشی شود، تا نسل های آینده برای اعتلای اسلام و تشیع از آثار بابرکت این مبلّغ بزرگ بهره مند شوند.

نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!