فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

فرهنگ کاربردی واژگان قرآن - جلد اول: أ - الإذاعة


عربی - فارسی - انگلیسی

ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1388
شمارگان: 1200
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 740
وزن(گرم): 1195
شابک:
978-964-09-0443-5
تاریخ ثبت: شنبه 9 مرداد 1395
کد : 44434
تعداد بازدید: 124
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

300000 ریال
270000 ریال
معرفی کتاب
ترجمه های قرآن کریم به زبان انگلیسی غالباً، به دلیل ناآشنایی مترجمان آن ها با اصول زبان شناختی لازم مانند ساختار ویژه مفاهیم قرآن، ساختار زبان عربی و عدم استفاده از منابع کافی و مورد اعتماد، با کاستی ها، نارسایی ها و تحریفاتی روبه رو بوده اند.
این مهم، گروه قرآن دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی را بر آن داشت تا به منظور پرکردن خلأ یاد شده «فرهنگ عربی ـ فارسی ـ انگلیسی کاربردی واژگان قرآن» را با همکاری جمعی از فاضلان حوزوی و دانشگاهی با بهره گیری از معتبرترین منابع، درسه جلد تدوین کند.

در این مجموعه که کتاب حاضر مجلد اول از آن است سعی شده است معادل فارسی و انگلیسی الفاظ قرآن بیان شود تا مورد استفاده مترجمان و محققان قرآنی قرار گیرد.

در این مجلد از حرف «أ» تا لفظ «الإذاعة» الفاظ و اصطلاحات قرآنی معنی شده است.
ابتدا معادل فارسی الفاظ و سپس معادل انگلیسی آن‎ها در دو بخش ارایه گردیده است و آیاتی که الفاظ مورد نظر در آن‎ها درج شده است نیز ذکر شده است.
در این فرهنگ به صورت کاربردی نیز به اصطلاحات و الفاظ قرآنی نگریسته شده بدین معنا که یک واژه ممکن است در آیات متعدد و بافت‎های مختلف قرآن به کار رفته باشد و در هر جا معنای متفاوتی داشته باشد که در این فرهنگ به این نکات نیز توجه شده است.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!