فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

ویژگی های امیرمومنان علی بن ابی طالب (ع): ترجمه و تحقیق «خصائص امیرالمومنین علی بن ابی طالب (ع)»



تحقیق و تنظیم کتاب: فتح الله نجارزادگان
ناشر کتاب : بوستان کتاب قم
نوع جلد: جلد نرم
قطع: وزیری
سال نشر: 1393
شمارگان: 1000
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 244
وزن(گرم): 335
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 26 مرداد 1395
کد : 45182
تعداد بازدید: 39
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

110000 ریال
99000 ریال
معرفی کتاب
اثر حاضر، مروری بر فضایل امام علی(ع) از دیدگاه علمای اهل سنت است.

در کتاب حاضر که ترجمه و تحقیق کتاب "خصائص امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب" تألیف ابوعبدالرحمان احمدبن شعیب نسائی از اندیشمندان اهل سنت در قرن سوم هجری است، برخی از امتیازات ویژه امام علی نسبت به سایر صحابه یامبر اسلام(ص) منعکس شده و مقام و منزلت خاص آن امام نزد رسول خدا بیان شده است.

نویسنده در همین زمینه به ابعادی از عبادت و علم امام علی، سبقت گرفتن وی در اسلام و ایمان آوردن، بیان روایات نبوی معروف در شأن آن امام همچون: حدیث غدیر، حدیث ثقلین، حدیث طیر، حدیث منزلت، حدیث رایت، حدیث کساء، روایت معروف به سدالابواب و روایات دیگر در مورد شخصیت و جایگاه ایشان اشاره نموده و نزدیکی خاص وی با پیامبر اکرم را در قالب این روایات منعکس نموده است.

وی در ادامه به داستان هایی در زمینه فضایل امام علی و نزول برخی از آیات در مورد ایشان اشاره نموده و محبت ویژه پیامبر اسلام نسبت به امام علی و نیز برخی از امتیازات و اوصاف منحصر به فرد ایشان نسبت به سایر صحابه رسول خدا را به تصویر کشیده است.




تحقیق و تنظیم کتاب



نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!