فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

زندگی و مبارزه نواب صفویناشر کتاب : اطلاعات
نوع جلد: جلد نرم
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 1050
چاپ جاری: 3
تعداد صفحات: 464
وزن(گرم): 539
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 26 مرداد 1395
تاریخ ویرایش: پنج‌شنبه 28 مرداد 1395
کد : 45226
تعداد بازدید: 87
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

160000 ریال
معرفی کتاب
در لابه لای فصل های این کتاب می توان ناگفته هایی از زندگی و مبارزات رهبر گروه فدائیان اسلام را یافت. فصل هایی که هرکدام سرگذشتی ویژه دارد: مقاله ای که خسروشاهی آن را چند روز پس از شهادت نواب در یک مجله ی عربی در لکنهو هند چاپ کرده، متنِ بازجویی از نواب صفوی پس از ترور رزم آرا، آخرین سند به جا مانده از نواب، نخستین اعلامیه درباره رضاخان و... و یا خاطرات عزت العزیزی: «ما با هم نماز می خواندیم و من همواره حس می کردم خروش او و نماز او کمتر از غرش وی در سخنرانیش نیست، با این فرق که این بار خروش در خشوع و بندگی بود.»
یک خبرنگار پاکستانی پیش از بازداشت و اعدام نواب صفی موفق به ملاقات وی در مخفی گاهش در حومه ی تهران می شود: «از او پرسیدم: آقا! نظر شما چیست: با این فرقه گرایی و ضعف و تشتتی که گریبانگیر مسلمانان شده است، چه باید کرد؟ ناگهان نواب صفوی آرام و متین به خود لرزید و سراپا ایستاد و گفت: باید با هم برای اسلام کار کنیم و هرآنچه جز جهادمان در راه سرفرازی اسلام باشد، فراموش کنیم...»ص276
در یکی از اسناد این کتاب که مقاله ای منتشرشده ی است از نواب در در روزنامه منشور برادری، آمده: «تا یک سرباز شیرصولت در سربازخانه اسلام باقی است، پیروزی دشمنان ایران محال است.» و سیدمجتبی نواب صفوی خود یکی از سربازان شیر صولت اسلام بود.
سیدهادی خسروشاهی به سال 1317 در تبریز متولد شد و فعالیت‏های سیاسی خود را از سال 1332 پس از آشنایی با آیت‏اللَّه کاشانی، آیت‏اللَّه طالقانی و شهید نواب صفوی، آغاز کرد. مجموعه «حرکت‏های اسلامی معاصر»، «اسناد نهضت اسلامی ایران»، «مجموعه آثار استاد علامه طباطبائی» و «امام علی صدای عدالت انسانی» و همچنین صدها مقاله در نشریات ایران و عربی از جمله آثاری است که استاد با دغدغه مسائل جهان اسلام در تهیه و تألیف آن کوشیده است.


مولف
سید هادی خسروشاهی
استاد سیدهادی خسروشاهی، در تبریز، در خاندانی آراسته به علم و فقاهت، به دنیا آمد. مراحل بالای دروس حوزوی را در حضور اساتیدی چون آیت‏اللَّه بروجردی(ره)، امام خمینی(ره)، علامه طباطبایی(ره) و بزرگانی دیگر تلمذ نمود. تألیفات استاد به زبان فارسی و عربی بالغ بر 80 جلد می‏باشد. علاوه بر تألیفات و ترجمه‏ها، 120 عنوان کتاب دیگر نیز با تحقیق، توضیح و یا مقدمه و اشراف ایشان منتشر شده است. استاد پس از پیروزی انقلاب اسلامی، نخست به مدت دو سال به‏ عنوان نماینده امام در وزارت ارشاد اسلامی و سپس به مدت 5 سال به …ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!