فراخوانی فراخوانی ...

ایران در عصر قاجار تا آستانه مشروطیت

تاریخ منطقه ای انقلاب اسلامی 6

مولف : علی اکبر ولایتی

ویراستار : ایمان نوروزی | هومن عباسپور

ناشر کتاب : امیرکبیر

سال نشر : 1394

تعداد صفحات : 560

خرید پیامکی این محصول
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید: 9810003022
630,000 ریال
افزودن به سبد سفارش

معرفی کتاب

مجموعه تاریخ کهن و معاصر ایران زمین نگاهی است هدفمند به تاریخ ایران که با بهره گیری از منابع فراوان و معتبر و گاه جدید و شیوه ها و روش های ثابت شده، با راهنمایی و همکاری جمعی از پژوهشگران و تاریخ دانان فرهیخته فراهم آمده است.
در این مجموعه، نگارنده در پی آن است که مهم ترین تحولات تاریخی را در شکل دهی به حیات معاصر ایرانیان بررسی کند؛ تحولاتی که ایرانیان در حیات پرفرازونشیب خود به چشم دیده اند و از سر گذرانده اند تا به زندگی پرافتخار دیروز و امروز خود دست یابند و فردایی پرامید در پیش روی داشته باشند.

نگارنده در کتاب حاضر بر آن است تا با بهره گیری از اسناد بازمانده از آن دوران و اظهارنظرهای کارشناسان فرهیخته درباره وجوه گوناگون آن، ضمن بازخوانی و ارائه روایتی درست و منقّح از تاریخ سیاسی عهد قاجار، به بازشناسی عناصر دخیل در سیاست داخلی و خارجی بپردازد و سهم و تأثیر هریک از این عناصر را مشخص و تعیین کند.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نظر
کد امنیتی
فراخوانی مجدد تصویر
محصولات مرتبط