فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

گنجینه نخبگان: (مجموعه بیانات مقام معظم رهبری در مورد نخبگان)


از مجموعه کتاب های بینش ولایی

ناشر کتاب : حدیث راه عشق
نوع جلد: جلد نرم
قطع: پالتویی
سال نشر: 1394
شمارگان: 2000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 217
وزن(گرم): 211
تاریخ ثبت: سه‌شنبه 2 شهریور 1395
تاریخ ویرایش: چهارشنبه 3 شهریور 1395
کد : 45423
تعداد بازدید: 235
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

75000 ریال
67500 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر به بررسی دیدگاه های مقام معظم رهبری در مورد نخبگان پرداخته است. مؤلف در فصل اول به ارائه تعریفی از نخبه و جایگاه آن در جامعه می پردازد. در فصل بعد وظایف و ضرورت های جامعه نخبگان را موردتوجه قرار می دهد. در فصول بعدی نیز به ترتیب انتظارات متصور از نخبگان سیاسی، تأثیرگذاری هنر و هنرمند در جامعه، شاخص های دستیابی به تمدن نوین اسلامی، رفتارهای اجتماعی مناسب، وظایف مسئولین در قبال نخبگان، آسیب های جامعه نخبگان را مورد بحث و بررسی قرار داده است.


مولف
امیرحسین بانکی پور فرد
دکتر امیر حسین بانکی پور در سال 1349 در استان اصفهان دیده به جهان گشود و با توجه به علاقه وافری که به علوم دینی داشتند در سال 1361 وارد حوزه علمیه شدند و تا مقطع سطح 2 اقدام به تحصیل نمودند. ایشان علاوه بر مدرک حوزوی دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات - فلسفه اسلامی در سال 1376 از دانشگاه تربیت مدرس تهران و همچنین مدرک دکترای فلسفه غرب می باشند از ایشان آثار ارزشمندی مانند «مطلع مهر»، «سر دلبران» و «اخلاق خانواده» به چاپ رسیده است.


ناشر کتاب


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!