فراخوانی فراخوانی ...


کاربر گرامی، لطفا جهت استفاده از تمامی امکانات سایت مانند ثبت سفارش و ورود به حساب کاربری، تنها از مرورگرهای Chrome و Firefox استفاده نمایید. ممکن است برخی از قابلیت های سایت با مرورگر شما سازگار نباشد. با سپاس فراوان

تندیس شکیبایی: ترجمه ای از کتاب زینب کبری من المهد الی اللحد


از ولادت تا شهادت

نوع جلد: جلد سخت
قطع: رقعی
سال نشر: 1394
شمارگان: 3000
چاپ جاری: 1
تعداد صفحات: 402
وزن(گرم): 582
تاریخ ثبت: دوشنبه 5 مهر 1395
تاریخ ویرایش: شنبه 8 آبان 1395
کد : 46129
تعداد بازدید: 249
جهت خرید پیامکی این محصول، کد محصول، نام و نام خانوادگی، آدرس و کد پستی خود را به شماره زیر ارسال نمایید. همچنین می توانید از QRCode بالا جهت ارسال پیامک استفاده نمایید:
9810003022

200000 ریال
180000 ریال
معرفی کتاب
کتاب حاضر، ترجمه کتاب «زینب کبری من المهد الی اللحد» است و شامل شرح زندگانی حضرت زینب (س) از آغاز تا زمان وفات آن حضرت است که در بیست ویک فصل با این موضوعات تدوین شده است:
تاریخ ولادت و اسم و کنیه آن حضرت، حضرت زینت (س) در زمان پیامبر (ص) و فاطمه (س) علی (ع) و حسن (ع) و حسین (ع)، ازدواج حضرت زینب (س) و عدم خروج شوهر ایشان همراه امام حسین (ع) به سوی کربلا، فرزندان حضرت زینب (س)، مختصری از زندگانی ایشان، زینب (س) و فاجعه کربلا، رسیدن امام حسین (ع) به کربلا، شب عاشورا، روز عاشورا و شهادت عده ای از فرزندان بنی هاشم، وداع امام حسین (ع) با فرزند بیمارش.
در این کتاب با توجه به منابع تاریخی به زندگی حضرت زینب (س) از ولادت تا وفات آن حضرت پرداخته شده است. در انتهای کتاب نیز به اقوال در مورد مکان دفن آن حضرت اشاره شده است.


نظر دهی
شما می توانید نظر خود را ثبت نمایید.
کاربر گرامی توجه داشته باشید که این بخش صرفا جهت ارائه نظر شما در رابطه با همین مطلب در نظر گرفته شده است. در صورتی که در این رابطه سوالی دارید و یا نیازمند مشاوره هستید از طریق تماس تلفنی و یا بخش مشاوره اقدام نمایید.
کاربر گرامی چناچه در تمایل دارید نظر شما با نام خودتان ثبت شود، وارد سایت شوید.
نام
پست الکترونیک
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
نظر

[ فراخوانی مجدد تصویر]


دسته بندی
موردی یافت نشد!


محصولات
موردی یافت نشد!
نویسنده


اخبار
موردی یافت نشد!


ناشرین
موردی یافت نشد!